Стійки залізобетонні опор ЛЕП

ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» вже не одне десятиліття виготовляє стояки залізобетонні для потреб українських електромереж, якість яких перевірена роками. На підприємстві є великий парк металоформ, які дозволяють виготовляти великі об’єми опор СВ 95, СВ 105 та СВ 110. Завдяки великій кількості спеціалістів та сертифікованій лабораторії з ОТК замовник отримує продукцію високої якості, яка в свою чергу служитиме не один десяток років.
Опори залізобетонні преднапружені для опор ЛЕП виготовляються згідно робочих креслень підриємства-виробника на підставі технічних умов ТУ У В.2.6-00113997.003-94, ТУ У В.2.6-00113997.004-94.
Опори виготовляються з важкого бетону. Стояки призначені для застосування:

  • при розрахунковій температурі повітря до – 55°С включно, у I-V вітрових районах та в I-IV і особливому ожеледових районах;
  • у газоподібних, твердих і рідинних неагресивних та агресивних середовищах;
  • на майданчиках зі звичайними умовами будівництва і сейсмічністю до 9 балів включно.

У разі замовлення великої кількості стояків залізобетонних наше підприємство має можливість відвантажити продукцію залізничним транспортом, що значно знизить витрати на транспортування. Завдяки вдалому географічному розташуванню більшість областей України співпрацюють з нашим підприємством.

Залізобетон для енергетичного виробництва
ГОЛОВНИЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ ПАРТНЕР КРАЇНИ

Контакти

Підписатися

Підписатися, щоб отримувати цікаві новини про нас