ШВИДКО МОНТОВАНЕ ЗЕРНОСХОВИЩЕ З НАПІВРАМ

Головний завод багато десятиліть виготовляє якісні зерносховище основа якого є полурама РПС 21, та РПС 18. Максимальна довжина зерносховища складає 120 метрів, а ширина 18, 21, 26 і 33 метра. В конструкцію будівлі також входить плита ребриста 1ПГ6, та 2ПГ6, утеплена та неутеплена стінова панель типу ПС. Найчастіше користується попитом зерносховище 21х60.
В залежності від потреб зерносховища, наш конструкторський відділ розробить проект для конкретної будівлі. Для зменшення вартості конструкцій наше підприємство має на своїй території залізничну гілку, що дозволяє доставляти продукцію на великі відстані за конкурентними цінами.
У разі якщо замовник забажає отримати об’єкт у зборі, то ми пропонуємо виготовити будівлю під ключ завдяки висококваліфікованій команді монтажників, що дозволить нашим клієнтам отримати готовий продукт.
Наші будівлі при правильній експлуатації стоятимуть щонайменше 50 років без капітального ремонту, мають високу вогнестійкість та при зовнішній температурі -36С, завдяки теплим стінам та втепленій крівлі, температура в середині будівлі триматиметься до +36С.
Порівняно з металевими аналогами, залізобетон має значні переваги: довговічність, вогнестійкість, краще тримають тепло та відчутно дешевші. Якщо Ви вирішили купити зерносховище від ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром», то отримаєте високоякісну продукцію від виробника, який більш як 55 років займає лідируючу сходинку на ринку залізобетонних конструкцій.

Проєкти
ГОЛОВНИЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ ПАРТНЕР КРАЇНИ

Контакти

Підписатися

Підписатися, щоб отримувати цікаві новини про нас