Плита аеродромна ПАГ-14

Плита аеродромна ПАГ-14 виготовляється на підприємстві ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» за незмінними стандартами приведеними в ГОСТ. Дані плити використовують для покриття доріг, аеродромів та портів. Завдяки своїм характеристикам ці плити витримують колосальні навантаження, де звичайне дорожнє покриття руйнується. Головний завод має великий парк металоформ для виготовлення ПАГ-14.
Справжній стандарт розповсюджується на попередньо напружені залізобетонні плити ПАГ розмірами 6*2 м, виготовлені з важкого бетону і призначені для будівництва збірного аеродромного покриття. Плити виготовляються у відповідності з потребами справжнього стандарту і затвердженою в установленому порядку технологічній документації, яка містить вимоги до виготовлення плит на всіх стадіях виробничого процесу по кресленням, наведених в ГОСТ 25912.1.
З плит ПАГ-14 виробництва ТДВ «ОДЕБП» побудована не одна злітна смуга, в тому числі і для військових. Вимощено багато кілометрів доріг, безліч майданчиків для багатотонного транспорту. Завдяки професійному підходу до виробництва продукції, купити плиту аеродромну ПАГ-14 можливо не хвилюючись за якість.
У разі необхідності є можливість поставити та змонтувати плити у відповідності до проєкту замовника.

Залізобетон для дорожнього будівництва
ГОЛОВНИЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ ПАРТНЕР КРАЇНИ

Контакти

Підписатися

Підписатися, щоб отримувати цікаві новини про нас