Фундамент під високовольтні опори 35-500 кВт

ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» виготовляє фундаменти особливої форми, які встановлюються під опори повітряних ліній електропередач. Дані фундаменти підвищують міцність опор до дії вітрового навантаження.
Основна перевага даного типу опор з залізобетону є те, що бетон армований міцним залізним каркасом та витривалий до дії навколишнього середовища. Довговічність, стійкість до навантажень і міцність – основні переваги залізобетонних анкерно-кутових опор.
Залізобетонні опори виготовляються з важкого бетону по класу міцності на стиснення не нижче В30, марка від М300. Марка бетону по морозостійкості не нижча F150, по водостійкості від W4-W6. Найвищий розмір фракції щебня 20-40 мм. Контроль міцності бетону фундаментів опор у відповідності з ГОСТ 10180-67, та 10181-62.
Фундаменти під опори ВЛ від 35 до 500 кВ. У типовому проєкті 3.407-115 розроблені конструкції, які умовно можна поділити на дві групи.

  1. Основна група: грибовидний монолитний фундамент з вертикольною або нахилиною стійкою.
  2. Додаткова група: грибовидний монолитний фундамент з модифікованим наголовником, обладнаним додатковою кишенею під болти під анкерно-углові опори ЛЕП.
Залізобетон для енергетичного виробництва
ГОЛОВНИЙ ЗАЛІЗОБЕТОННИЙ ПАРТНЕР КРАЇНИ

Контакти

Підписатися

Підписатися, щоб отримувати цікаві новини про нас